HAKKIMIZDA 
İlk olarak 2009 yılında Elazığ Kovancılar ilçesinde  132 kapasitesiyle açılan  Özel Güven Bakım Merkezi Elazığ ve çevre İllerine hizmet vermekte olup 2011 yılında Elazığ merkezde 102 kapasiteli  Özel Yeni Yaşam Bakım Merkezini faaliyete açmıştır.

Özel Eyşan Özgü 2 Bakım Merkezinin açılması sebebiyle Özel Yeni Yaşam Bakım Merkezi ve Özel Güven Bakım Merkezi faaliyetlerine son verip Özel Eyşan Özgü 2 Bakım Merkezi çatısı altında toplanıp 408 kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hasta ve yaşlı alanında marka olmuş merkezimiz bu gücünü geniş ve deneyimli kadrosu ile bugüne kadar hizmet verdiği referanslardan almaktadır.

Birleşmiş Milletler Yaşlılık ve Engelli ilkelerine ve ülkemiz yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra, Hasta ve yaşlılara  gösterdiği şefkat,sahip olduğu vicdan ve yüksek insani değer, merkezimizin güvenirliğinin en önemli dayanaklarıdır.

FELSEFEMİZ VE İLKELERİMİZ

Merkezimiz hasta ve yaşlılarımızın kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedecekleri mekan dır. Merkezimizin gerçek sahipleri hasta ve yaşlılarımız-dır. Sizler için huzurlu bir ortam hazırlamak bizim sorumluluğumuzdadır. Merkezimiz çatısı altında görev yapan her personelimizin en önemli erdemi, hasta ve yaşlılara gösterdikleri şefkat, Güler yüz ve yüksek insani değerlerdir.10

“SİZİ BEKLEYEN HAYAT”

  • Hayata Sıcacık, Güvenli, Çağdaş bir pencere

Konaklama yeni arkadaşlar edinebilecekleri güvenli, keyifli ve sımsıcak bir yaşam sunan merkezimizde tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.

  • Ortak Yaşam Alanları

Modern, ferah bir ortam… hasta ve yaşlılarımızın vakitlerini verimli geçirecekleri farklı alanlar yer alıyor. Dinlenme, aktivite alanları, bireysel ve grup  terapi  odaları, resim ve müzik atölyeleri, el işi odaları vb.images (5)

  • Sağlık

Birinci basamak sağlık hizmeti veren merkezimiz 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir.

  • Lezzetli Bir Mutfak

Usta aşçıların elinden, diyetisyen kontrollü 3 Ana öğün, 2 Ara öğün yemek servisi, çay-kahve saatleri.

  • Özel Bakım

Kuaför, ayak bakımı, masaj, özel gün kutlamaları, fiziksel ve zihinsel aktiviteler; Ebru, resim, takı tasarımı, müzik, günlük gazete.