Yaşlı bakımı profesyonel bir iştir.

10 Yılık Tecrübe

10  yıllık birikimle geliştirdiğimiz standartlar, sunduğumuz hizmetlerde ve kurum içi iletişimde istisnasız uygulanmaktadır.

Sevdikleriniz, Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi 2 her birinde, konusunda uzman personel ile uygun fiziki koşulların buluştuğu, Aile ve sosyal bakanlığı mevzuatlarına uygun özenli bakım hizmetini alır.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi 2  tümünde, bakım, periyodik hizmet, sürekli takip, zihinsel ve fiziksel aktiviteler gibi her türlü hizmet yazılı standartlar ile belirlenmiştir. Doktor, hemşire, sosyal hizmet uzmanı, profesyonel bakım ve idari personelin tamamı bu standartlar ile görevlerini sürdürmekte ve periyodik kurum içi eğitimlerle, hizmet kalitesi sürekli geliştirilmektedir.elazigharita1

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi 2 Ekolü, uzun dönemli sağlığın, yaşamın temel alanlarında (Dinlenme-Bakım, Çevre, Sağlıklı Beslenme ve Egzersiz) dengenin korunmasına bağlı olduğu anlayışına dayanmaktadır. Standartlaşan hizmetlerimiz sakinlerimizin yaşam kalitelerini arttırır ve yaşamdan keyif almalarını sağlar.3-Ana-2-Ara-Ogun-Beslenme

Uluslararası Kalite

Asıl başarı, sizin tercihinizdir.

Sektörde Öncü Konum

Hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.

Andiç Bakım Merkezi ile Alman sosyal sigortalar arasında imzalanan, sektördeki firmalara örnek teşkil eden anlaşma ile Türkiye’nin Avrupa’daki yaşlılara bakım hizmeti vermesi kararlaştırılmıştır.

Türkiye’nin sağlık turizmi açısından çığır niteliğindeki anlaşma ile Türkiye’deki yaşlı bakım standartlarının yükseltilmesi ve sektörde ihtiyaç duyulan eğitim ve iş gücünün oluşturulması hedeflenmiştir.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi  Güveni

Kurumlarımızdaki sakinlerimizin %70′ini daha önce  bizden hizmet alan yaşlı yakınları oluşturmaktadır.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi Tıbbi ve sosyal bakımdan donanımlı fiziki koşulları, yoğunluğu rahatlıkla karşılayabilen misafir kapasitesi, sosyal hizmetleri uygulamadaki başarısı ve doktor, hemşire kadrosunun profesyonelliği ile sevdikleriniz bu çatı altında güvendeler.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi Ekolü, 10 yıllık tecrübesinin yanı sıra, yaşlı sağlığı, Hasa bakımı ve sosyal hizmetler alanında dünyadaki yenilikleri takip etmekte, kendi standartlarını yurt dışında tanıtmaktadır. 

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi, ekolünden, ilkelerinden ve hizmet kalitesinden ödün vermez.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi,  Ekolü adı verilen standartlar bütünü ile yönetilir ve bu ekol, Hizmet Standardı, Multidisipliner Yaklaşım, Çevreye Duyarlılık, Bütünleşik Sosyal Yaşam, Kurum İçi Eğitim sistemi gibi temel unsurları barındırır.

 

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi,nin tümünde, bakım, periyodik hizmet, sürekli takip, zihinsel ve fiziksel aktiviteler gibi her türlü hizmet yazılı standartlar ile belirlenmiştir. Doktor, hemşire, sosyal hizmet uzmanı, profesyonel bakım ve idari personelin tamamı bu standartlar ile görevlerini sürdürmekte ve periyodik kurum içi eğitimlerle, hizmet kalitesi sürekli geliştirilmektedir.

Tıbbi ve sosyal bakımdan donanımlı fiziki koşulları, yoğunluğu rahatlıkla karşılayabilen misafir kapasitesi, sosyal hizmetleri uygulamadaki başarısı ve doktor, hemşire kadrosunun profesyonelliği ile Andıç Bakım Merkezi; nekahet dönemi bakımı ve palyatif bakım konularında Türkiye'nin lider kuruluşları arasında Yer Almaktadır

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi sakinleri, yaşamda izleyici değil katılımcı olmaları için desteklenir.

20-Yildir-Slogan

Yaşlanma, çevresel faktörlere uyum sağlayabilme yeteneğinin azalması olarak tanımlanan biyolojik bir süreçtir. Yaşlının öz bakımını yapmak, sağlığını ve güvenliğini kontrol altında tutmak tek başına yeterli değildir. Onlar için örgütlenmiş sosyal refah ve sosyal hizmet programları gereklidir.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi sakinlerinin yaşamdan mümkün olduğunca keyif almaları için, gün içerisinde ve özel günlerde (bayram, yılbaşı, yaşlılar haftası, anneler günü, babalar günü, doğum günleri vb.) etkinlikler düzenlenir. Merkezlerimizin ulaşımı kolaydır ve sağlık durumlarına göre yaşlılarımız yakınları ile vakit geçirmeye teşvik edilir. Periyodik olarak şehir turları düzenlenir.

Tüm merkezlerimizde güvenliği arttırılmış açık hava alanları mevcut olup fiziksel, sanatsal (müzik ve ritim atölyesi, ebru sanatı, takı tasarımı, ahşap boyama ve yağlı boya atölyesi vb.) ve sosyal aktiviteler ile sakinlerimizi aktif bir yaşama yönlendiririz.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezinde hep birlikte yaşıyoruz, her gün tecrübelerimize yenilerini ekliyoruz.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezi, periyodik olarak hizmet içi eğitim programları düzenlemekte ve ekip ruhunu, motivasyonu üst seviyede tutarak sakinlerine en iyi hizmeti vermek için çalışır.

Eğitimler sağlık bilimleri, sosyal bilimler, psikoloji, kültür-sanat gibi branşlardan oluşmaktadır.

Özel Eyşan Özgü Bakım Merkezinde sevdiklerinize gözümüz gibi bakıyoruz.

Tamamen yaşlı ve engelli kullanımına göre tasarlanan merkezlerimizde, Sağlık Bakanlığı mevzuat ve standartlarına uygun binalardaki tüm yaşam alanlarının güvenliği arttırılmıştır.

Sağlık, yaşam, fiziksel ve zihinsel aktiviteler için tüm detaylar düşünülmüş olup kapı eşiğinden tutamaçlara, zeminden banyoya, elektronik güvenlikten yangın merdivenine kadar en ince detay düşünülmüş, tasarlanmış ve uygulanmıştır.